Реєстрація Забули пароль?
Головна Новини Он-лайн замовлення публікації Видання Контакти
Публікації в виданнях України    
 

Акції та знижки

Акції у сезоні 2018 року

1) При публікації оголошення про проведення загальних зборів емітент отримає купон на знижку 20% на одну ліцензію для програмного забезпечення Емкон:КС:Збори.

При публікації іншої інформації емітент отримає купон на знижку 20% на одну ліцензію для програмного забезпечення Емкон:Звіт.

При публікації кожної наступної інформації емітент отримає купон на знижку 20% на участь (до 01 квітня 2019 року) в одному з заходів Компанії "Емкон" в м. Києві.

2) При публікації інформації загальним обсягом ½ сторінки емітент додатково отримає в подарунок - примірник видання «Практичні аспекти розкриття інформації на фондовому ринку України. 2018», який буде оновлено та видано після внесення змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» №2210-VIII (очікується в травні 2018 року).

Але це не все!

3) Кожне замовлення емітента на публікацію інформації в офіційному виданні НКЦПФР за допомогою нашого сервісу publication.in.ua, бере участь у розіграші квитків на участь в П’ятому Міжнародному форумі корпоративних секретарів, який відбудеться 15 червня 2018 року в м.Києві, а також купонів на безкоштовну участь в будь-якому із заходів Компанії «Емкон» в м.Києві.

Кожне замовлення надає шанс на виграш у розіграші!

Детальніше за посиланням: Розіграш квитків на П’ятий Міжнародний форум корпоративних секретарів 2018 та безкоштовну участь у заходах Компанії "Емкон"!

Результати першого розіграшу:
Розіграш участі в П’ятому Міжнародному форумі корпоративних секретарів
Розіграш участі в будь-якому із заходів Компанії «Емкон» в м.Києві


Постійна програма лояльності publication.in.ua для постійних користувачів

Кожен зареєстрований в Емкон.ID Замовник постійно бере участь у програмі лояльності publication.in.ua та, завдяки своїй активності та лояльності, отримує відповідний статус:


Я хочу зареєструватися та прийняти участь у програмі лояльності!