Реєстрація Забули пароль?
Головна Новини Он-лайн замовлення публікації Видання Контакти
Публікації в виданнях України    
 

Новини

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ
ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ
04.08.2009 м. Київ № 874
Про скасування рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 28 квітня 2009 року №442»

Враховуючи необхідність підготовки змін до нормативних документів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо розкриття інформації емітентами цінних паперів, які випливають у зв’язку із набранням чинності змін до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» та схвалення проекту рішення Комісії «Про схвалення проекту рішення «Про затвердження Положення про розкриття інформації емітентами акцій та облігацій підприємств, які знаходяться у лістингу організатора торгівлі»

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку
В И Р І Ш И Л А :
  1. Скасувати рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 28 квітня 2009 року №442 «Про схвалення проекту рішення Комісії «Про внесення змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затверджене рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 19 грудня 2006 року №1591, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2007 р. за №97/13364».
  2. Управлінню організаційного забезпечення роботи Голови Комісії та міжнародних зв’язків (Н.Піскун) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до вимог законодавства України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії М. Бурмаку.

Голова Комісії Сергій Петрашко
Протокол засідання Комісії
від 04 серпня 2009 № 31
Повернутись