Реєстрація Забули пароль?
Головна Новини Он-лайн замовлення публікації Видання Контакти
Публікації в виданнях України    
 

Новини

Важливо! Оновлення програмного забезпечення "Емкон: Звіт", у зв'язку з набранням 24.04.2020 року чинності змінами до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів

На сторінці http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download розміщено оновлену версію програмного забезпечення "Емкон: Звіт" (1.12.0).

В оновленій версії внесені зміни в частині формування особливої та регулярної річної інформації у зв'язку з набранням чинності наказом Голови НКЦПФР від 01.04.2020 №45 «Щодо затвердження змін до Опису розділів та схем ХМL файлів електронної форми інформації емітентів цінних паперів відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів», затвердженого у зв’язку з набранням 24.04.2020 року чинності рішенням НКЦПФР від 24.12.2019 №781 «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів».

Важливо! Будь ласка, прочитайте це уважно!

1. В частині формування особливої інформації зміни застосовуються для інформації з датою вчинення дії починаючи з 24.04.2020 року.

2. В частині формування річної регулярної інформації зміни застосовуються до річної регулярної інформації за 2019 рік, яка розкривається починаючи з 24.04.2020 року.

Увага! Перед першим завантаженням річної регулярної інформації за 2019 рік в оновленому програмному забезпеченні ми рекомендуємо зробити резервну копію папки з річною регулярною інформацією.

Всі дані, внесені раніше до річної регулярної інформації за 2019 рік, будуть збережені, за винятком тих, що були виключені відповідними нормативно-правовими актами з структури річної регулярної інформації.

Після першого завантаження річної регулярної інформації за 2019 рік потрібно зберегти річну регулярну інформацію для застосування змін, що відбулись в структурі річної регулярної інформації.

Також, будь ласка, зверніть увагу на змінені форми, перевірте внесені дані та, за необхідності, доповніть їх відповідною інформацією:
- титульний аркуш;
- основні відомості про емітента;
- інформація про рейтингове агентство;
- звіт керівництва (розділи "інформація щодо загальних зборів акціонерів (учасників)", "інформація про наглядову раду та виконавчий орган емітента", "опис основних характеристик систем внутрішнього контролю і управління ризиками емітента", "інформація про будь-які обмеження прав участі та голосування акціонерів (учасників) на загальних зборах акціонерів");
- відомості про аудиторський звіт.

3. В частині формування проміжної регулярної інформації зміни застосовуватимуться, починаючи з інформації за 2 квартал 2020 року. Будь ласка, очікуйте відповідне оновлення після завершення строку розкриття інформації за 1 квартал 2020 року. Зверніть увагу, кого це стосується, що строки розкриття проміжної регулярної інформації не змінені!

4. У випадку виявлення помилок в роботі програмного забезпечення, для прискорення їх виправлення просимо надсилати на адресу електронної пошти support@emcon.com.ua їх детальний опис, та за необхідності, копії екрану або протоколи перевірки інформації, а також файл інформації report.xml.

5. Будь ласка, слідкуйте за нашими повідомленнями щодо можливих подальших оновлень програмного забезпечення "Емкон: Звіт"!

---------------------

Для того, щоб оновити програмне забезпечення, необхідно завантажити Пакет для встановлення Емкон: Звіт зі сторінки http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download, запустити завантажений файл (EmconZvitInstall.exe) та у вікні з запитом "Змінити/Виправити/Видалити" обрати "Виправити".

У випадку виникнення проблем із використанням програмного забезпечення "Емкон: Звіт", а також із зауваженнями, питаннями та пропозиціями просимо звертатись до технічної підтримки за адресою електронної пошти support@emcon.com.ua або за телефонами +380 (44) 456-90-04 (05).

Повернутись