Реєстрація Забули пароль?
Головна Новини Он-лайн замовлення публікації Видання Контакти
Публікації в виданнях України    
 

Новини

Емкон оновлює програмне забезпечення "Емкон: Звіт"

На сторінці http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download розміщено оновлену версію програмного забезпечення "Емкон: Звіт" (1.12.8).

В оновленій версії додано можливість імпортувати деякі дані з проміжної регулярної інформації до річної регулярної інформації, виправлена помилка зі подвоєнням записів в титульному аркуші особливої інформації, що виникала в деяких випадках, виправлені інші некритичні помилки.

Увага! Оновлення не містить змін, пов'язаних із формуванням проміжної регулярної інформації, у зв'язку з відсутністю таких змін у Положенні про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженим рішенням НКЦПФР №2826 від 03.12.2013 року, та у відповідних документах НКЦПФР нормативно-технічного характеру (наказах).

Для того, щоб оновити програмне забезпечення, необхідно завантажити Пакет для встановлення Емкон: Звіт зі сторінки http://soft.emcon.ua/ua/soft/eczv/download, запустити завантажений файл (EmconZvitInstall.exe) та у вікні із запитом "Змінити/Виправити/Видалити" обрати "Виправити".

У випадку виникнення проблем із використанням програмного забезпечення "Емкон: Звіт", а також із зауваженнями, питаннями та пропозиціями просимо звертатись до технічної підтримки за адресою електронної пошти support@emcon.com.ua або за телефонами +380 (44) 456-90-04 (05)

Повернутись