Реєстрація Забули пароль?
Головна Новини Он-лайн замовлення публікації Видання Контакти
Публікації в виданнях України    
 

Новини

Враховуючи посилення вимог законодавства України щодо розкриття інформації емітентами цінних паперів, Компанія "Емкон" запрошує взяти участь семінарі на тему "Розкриття інформації емітентами цінних паперів у 2012 році", який відбудеться 16.03.2012 року в м. Харкові.

30 грудня 2011 року набуло чинності Рішення ДКЦПФР від 20.10.2011 р. № 1482, згідно якого встановлено однакові вимоги щодо розкриття інформації усіма акціонерними товариствами. При цьому рішення ДКЦПФР від 01.03.2011 р. №187 втратило чинність.

Семінар базується на багаторічному практичному досвіді доповідачів та спрямований на оновлення та доповнення знань представників акціонерних товариств.

Учасники семінару не лише отримають практичні поради, а й матимуть можливість задати питання, обговорити спірні моменти, обмінятися досвідом з усіма учасниками семінару.

Програма семінару:

13.30-14.15.Зуб Олена Валентинівна – головний спеціаліст Харківського територіального управління ДКЦПФР
Типові помилки при розкритті інформації на фондовому ринку
14.15-16.00Ступак Олена Володимирівна – виконавчий директор компанії "Емкон", член Професійної асоціації корпоративного управління, сертифікований корпоративний секретар
Вимоги щодо розкриття інформації на фондовому ринку України: огляд змін в законодавстві та нормативно-правовій базі щодо розкриття інформації, які відбулись протягом 2011 року; практичні аспекти підготовки річної регулярної інформації, поради щодо усунення типових помилок при розкритті регулярної інформації та недопущення в подальшому; вимоги до підготовки аудиторського висновку; відповідальність за правопорушення на ринку цінних паперів.
16.00-18.00Руденко Любов Миколаївна – аудитор, кандидат економічних наук, доцент, АССA Dip IFR
Введення в Міжнародні стандарти фінансової звітності: загальна характеристика МСФЗ - аналіз відмінностей національних П(С)БО від МСФЗ; основні процедури трансформації фінансової звітності українських підприємств у звітність за МСФЗ.

Адреса проведення семінару: м. Харків, вул. Б.Хмельницького, 24, конференц-зал Бізнес-центру "Протон" Початок: 16 березня 2012 року о 13:30.
Вартість участі (з ПДВ) – 450 грн.
Для учасників, які одночасно беруть участь у семінарі "Проведення загальних зборів акціонерів акціонерних товариств відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства" - знижка 10%.
Для учасників, які брали участь в попередніх семінарах компанії «Емкон» в м.Харкові - додаткова знижка 5%.

Для участі в семінарі надішліть, будь ласка, факсом або електронною поштою заповнену заявку або зареєструйтесь в Емкон.ID та заповнить анкету на нашому сайті.

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до учасників нашого семінару!

Будь ласка, направляйте заявки, а також звертайтесь з пропозиціями та запитаннями
за тел. +38 (067) 573-58-83, факс: (057) 711-69-69
e-mail: kharkiv@emcon.com.ua, jane-s@bk.ru
контактна особа Жигалова Євгенія Володимирівна Ступак Олена Володимирівна – виконавчий директор компанії "Емкон", член Професійної асоціації корпоративного управління, сертифікований корпоративний секретар/a

Повернутись